Osprzęt Rosa

Najczęściej kupowane

Promocje

PIERŚCIEŃ OZDOBNY ŁĄCZNIKI ROSA-IMPRESJA SYSTEM Zobacz większe

PIERŚCIEŃ OZDOBNY ŁĄCZNIKI ROSA-IMPRESJA SYSTEM

Nowy produkt

500 Przedmioty

2,80 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PRODUKT POLSKI - POLMARK TARNÓW

3 LETNIA GWARANCJA

 

 
 

Pierścień ozdobny łącznika czerwony

Symbol: ROŁ-Q.CW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierścień ozdobny łącznika czarny

Symbol: ROŁ-Q.CZ

 

 

Jesteśmy firmą istniejącą od 1993 r. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w wytwarzaniu osprzętu elektrycznego, cały czas rozszerzając naszą ofertę. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom staramy się spełniać wszystkie wymagania, co do jakości i klasy asortymentu oferowanego przez naszą firmę. 

Dynamiczny rozwój firmy, zadowolenie Klientów z oferowanych produktów oraz potencjał wynikający ze współpracy zaowocował proces samodzielnej produkcji.

Działając na rynku Polski Południowej, nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi oraz zbudowaliśmy silną sieć sklepów firmowych i partnerskich.

Polmark - wtryskarkaNiezawodne maszyny, urządzenia, sprzęt oraz zaplecze sprawdzone w najtrudniejszych warunkach. Cały czas rozbudowujemy firmę, ale nie zapominamy o ludziach - pracują dla nas i dla naszych Klientów wysokiej klasy specjaliści, ludzie wykształceni, kompetentni i kulturalni. Ogromną uwagę przywiązujemy do obsługi Klientów, wciąż polepszając jej standardy i jakość.