Osprzęt antenowy

Najczęściej kupowane

Obniżka! Czasza satelitarna SAT LTC 90cm, grafitowa Zobacz większe

Czasza satelitarna SAT LTC 90cm, grafitowa

Nowy produkt

500 Przedmioty

89,00 zł brutto

-32.9%

132,64 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PS Czasza SAT LTC 90cm , grafitowa.

Wysokiej jakości antena to podstawa prawidłowego odbioru programów satelitarnych - bez zakłóceń i przerw. Można mieć najwyższej jakości odbiornik satelitarny, ale jeżeli antena będzie miała niewielką średnicę i niską jakość wykonania, to pojawianie się zakłóceń, szczególnie w deszczowe, wietrzne czy śnieżne dni, jest niemal pewne. Wychodząc naprzeciw tym problemom, zostały stworzone anteny satelitarne marki LTC.

Antena ta charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na czynniki mechaniczne, odpornością na silny i porywisty wiatr, doskonałą jakością sygnału przychodzącego z anteny, łatwością montażu oraz niesamowicie dobrym zabezpieczeniem mechanicznym (antena stalowa ze stali galwanizowanej, malowana proszkowo).

Antena ta polecana jest do stosowania w instalacjach na jednego lub dwie satelity, łącznie z zastosowaniem konwerterów twin, quad i quattro pod multiswitche. 

Czasza idealnie nadaje się do odbioru sygnału z satelit Astra, Hotbird, Amos, Eutelsat itp. Standardowy uchwyt konwertera (średnica 4 cm) sprawia, że można zamontować każdy współczesny konwerter. Antena uniwersalna współpracująca z każdym tunerem i dekoderem.


Najwyższa jakość materiałów oraz duża precyzja wykonania gwarantują długą żywotność produktu, bezpieczeństwo oraz satysfakcję użytkownika. Dodatkową zaletą jest rozsądny stosunek jakości do ceny, co czyni z tej anteny produkt wart uwagi i godny polecenia, każdemu nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi.


Dane techniczne

Wymiary: 90 x 85 cm
Kolor: grafit
Rodzaj materiału: stal ocynkowana / aluminium