Osprzęt antenowy

Najczęściej kupowane

Obniżka! Czasza satelitarna SAT110cm LTC+KONWERTER LXSAT402 Zobacz większe

Czasza satelitarna SAT110cm LTC+KONWERTER LXSAT402

Nowy produkt

500 Przedmioty

128,00 zł brutto

-32.9%

190,76 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PS Czasza SAT 110cm LTC, biała + KONWERTER LXSAT 402 TWIN

TYLKO  ODBIÓR OSOBISTY  W NASZEJ HURTOWNI - ZE WZGLĘDU NA GABARYTY ORAZ EWENTUALNE USZKODZENIE PODCZAS TRANSPORTU CZASZ - NIE WYSYŁAMY KURIEREM.

Wysokiej jakości antena to podstawa do prawidłowego odbioru programów satelitarnych - bez zakłóceń czy zniekształceń. Można mieć najwyższej jakości odbiornik satelitarny, ale jeżeli antenę będzie miała niewielką średnicę i niską jakość wykonania, to pojawienie się zakłóceń, szczególnie w deszczowe, wietrzne czy śnieżne dni, jest niemal pewne. Wychodząc naprzeciw tym problemom, zostały stworzone anteny satelitarne (czasze) marki LTC.

Antena ta charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na czynniki mechaniczne, odpornością na silny i porywisty wiatr, doskonałą jakością sygnału przychodzącego z anteny, łatwością montażu oraz niesamowicie dobrym zabezpieczeniem mechanicznym.

Antena LTC polecana jest do stosowania w instalacjach na jednego lub dwie satelity, łącznie z zastosowaniem konwerterów twin, quad, i quattro pod multiswitche. Czasza idealnie nadaje się do odbioru z satelit Astra, Hotbird, Amos, Eutelsat itp. Standardowy uchwyt konwertera (średnica 4 cm) sprawia, że można zamontować każdy dostępny konwerter. Antena uniwersalna współpracująca z każdym tunerem i dekoderem.

Najwyższej jakości materiały, które zostały użyte do produkcji czaszy, oraz duża precyzja wykonania gwarantują długą żywotność produktu, bezpieczeństwo użytkowania oraz satysfakcję użytkownika. Dodatkową zaletą jest rozsądny stosunek jakości do ceny, co czyni z anteny LTC produkt wart uwagi i godny polecenia, każdemu nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi.

Dane techniczne:

 • Wymiary: 104 x 114 cm
 • Kolor: Biały
 • Materiał wykonania: Stal ocynkowana

PS KONWERTER SAT TWIN LTC BLACK.

Konwerter SAT TWIN LTC BLACK to pełnozakresowe urządzenie, przystosowane do odbioru programów satelitarnych, nadawanych w polaryzacji pionowej i poziomej. Idealnie nadaje się do odbioru telewizji cyfrowej wysokiej rozdzielczości HD. Urządzenie doskonale współpracuje ze wszystkimi dostępnymi na rynku tunerami.

Konwerter posiada sprawdzony system ochronny, który pozwala uniknąć uszkodzeń na złączach przez zbierającą się tam wodę. Pozwala to znacznie wydłużyć bezawaryjny czas eksploatacji urządzenia.

Zminimalizowany współczynnik szumów umożliwia osiągnięcie optymalnego odbioru sygnału, nawet w ekstremalnych warunkach. Gwarantuje to płynny obraz, wolny od jakichkolwiek zakłóceń nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Najwyższej jakości materiały oraz duża precyzja wykonania, gwarantują długą, bezawaryjną pracę urządzenia oraz satysfakcję użytkownika.

Dane techniczne:

 • Dolne pasmo - wejście10.7 - 11.7 GHz
 • Dolne pasmo - wyjście950 - 2050 MHz
 • Oscylator dolny9.75 GHz
 • Górne pasmo - wejście11.7 - 12.75 GHz
 • Górne pasmo - wyjście1100 - 2150 MHz
 • Oscylator górny10.6 GHzWzmocnienie60 dB
 • Współczynnik szumów0.1 dB
 • VSWR2.5:1Temperatura pracy-40 .... 65 stopni C

CZASZA SAT 110cm LTC + KONWERTER LXSAT 402 TWIN = 128ZŁ !!!

WYSTAWIAMY: FAKTURE VAT / PARAGON

TYLKO  ODBIÓR OSOBISTY  W NASZEJ HURTOWNI - ZE WZGLĘDU NA GABARYTY ORAZ EWENTUALNE USZKODZENIE PODCZAS TRANSPORTU CZASZ - NIE WYSYŁAMY KURIEREM.