Zaciskarki, ściągacz izolacji

Najczęściej kupowane

Obniżka! Zaciskarka telekomunikacyjna+tester kabli RJ45 11 Zobacz większe

Zaciskarka telekomunikacyjna+tester kabli RJ45 11

Nowy produkt

499 Przedmioty

99,00 zł brutto

-32.9%

147,54 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zaciskarka wraz z testerem kabli.

Doskonałej jakości zaciskarka, umożliwiająca zaciskanie wtyków typu 8p8c oraz 6p6c, 6p4c. 

Dzięki wbudowanej gilotynie oraz nożykowi, urządzenie umożliwia zdejmowanie izolacji z obrabianego kabla oraz równomierne obcięcie nadmiaru przewodu. Czołowe zaciskanie gwarantuje równomierne dociśnięcie wszystkich styków. Dodatkową, wielką zaletą zaciskarki jest wbudowany w rękojeść tester kabli, umożliwiający sprawdzenie zrobionego przez operatora kabla sieciowego. 

Dzięki czujnikowi testera, który nie jest przytwierdzony do zaciskarki na stałe, użytkownik ma możliwość sprawdzenia kabla sieciowego na większej odległości, gdy końce kabla są od siebie oddalone, np. w innych pokojach. Urządzenie jest niesamowicie proste w obsłudze a co za tym idzie odczyt jest bardzo szybki i wyraźny. 


Korpus zaciskarki, wykonany został ze stali co gwarantuje odporność na różne warunki pracy. Solidne wykonanie zapewnia długą i bezawaryjną żywotność zaciskarki oraz dokładne i pewne zaciskanie wtyków. Rękojeść powleczona została gumą, która zapewnia pewny chwyt i niweluje zmęczenie dłoni operatora, nawet w przypadku konieczności zaciskania wielu wtyków. 


Dane techniczne

Przeznaczenie Wtyki 8p8c / 6p6c / 6p4c
Materiał wykonania korpusu Metal, plastik, guma
Zasilanie testera 4 x LR44
Gilotyna Wbudowana
Nóż do zdejmowania izolacji Wbudowany